Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adrian360

    őstag

    válasz KisApám #126645 üzenetére

    21 db dobozt vettem nulla plusz gold nulla tank... De legalább fullos a karácsonyfám :)

  • Emu

    őstag

    válasz KisApám #126645 üzenetére

    Miattam nem kellene a játékra költened :DDD :U

    Grat a tankhoz :)

    adrian360 az alap goldon kívül nekem sem volt benne még semmi. 5 csomag vásárlását tervezem még, mert 1250 goldra van még szükségem free xp váltáshoz, ha akcióban lesz.

  • LML

    tag

    válasz KisApám #126645 üzenetére

    Én 17 csomagnál tartok, és mást nem kaptam csak goldot, abból is csak 1x 500 at, a többi csak 250.
    Amúgy is kellett volna a gold a prém acchoz, úgyhogy nem "annyira" kidobott pénz, de akkor is kapják be.
    Úgyis 150€-t szántam erre az évre játékra, hát másra nem költöttem mint a Wot..
    A svéd ágat úgyis ki akartam húzni, mert tetszenek a gyors lapos patkánykodós TD-k, úgyhogy legalább már 2 díszre vagyok a X es fától.

    Megvettem magamnak karácsonyra a Skorpion G-t, úgyis arra vártam már egy ideje, van kb 13000 goldom még, úgyhogy a karácsonyi leárazáskor egy med vagy light prémet be akarok szerezni (ha lesz esetleg az újakból valami), aztán én be is fejeztem egy jó időre a Wot ra költést.
    Még gondolkozom azon is, hogy esetleg prém medium tank helyett leváltsak-e a goldból 200e XP re valót, mert akkor egy csomó játékidőt és szopást megspórolnék a francia BC vonalon. Asszony már szívja a vérem, hogy miért ülök ennyit a gép előtt :)

    A skorpionnal viszont nagyon meg kell tanulni játszani, mert azzal ellentétben hogy mit írnak az álcázására, gyakorlatilag 0 álcája van, bárhonnan bármikor belőnek, még bokor mögött is világít. Álcahálóval sokkal jobb a helyzet, míg az álcázás skill nem lesz 100% mindegyik emberen, addig maradnia kell sajnos. Most periszkóp plusz töltésgyorsító amit használok, megy majd rá a kukker később.
    Az elején 2 féle köröm volt vele, az 5-600 as, vagy a 3500-4000 ezres. És jóval több volt az 500 :D
    Most már nagyjából tudom hogy melyik mapen hova kell állnom ahhoz hogy a heavyk ne lássanak, de én tudjam osztani őket.

    Viszont ami érdekes, hogy pl egy IS7 et hiába lövök vele prémmel, oldalról az elejét, nem viszi be. És mikor ki kellene végezni egy 300 hp-s Is7 et, és kimész háromszor, és 20-25m ről belelősz és 3x nem viszi be, de persze az IS téged ott lő át ahol akar, az picit idegesítő.

    E25 magasságú TD-k pedig simán megszívatnak közelharcban, mert magasabb vagyok mint ők, tegnap volt egy foglalás resetelős kamikaze akcióm, amin a fél társaság röhögött :D 2db E25 volt bent foglalásban, és persze nem láttam rájuk csak közelről. Hát nem lett jó vége :D

    Tegnap már csapatban is használtam a skorpiont, nem isment rosszul, mert a tököm tele volt, hogy egy isu 152 vel nyílt terpen hamarabb felspottolnak -és úgy belőnek hogy fogalmam sincs honnan jöhetett-, minthogy én a Libertével meglátnám őt, Pedig a libertén van kukker, és alapból jobb a spotja is.. :(

Új hozzászólás Aktív témák