Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz galervin93 #124627 üzenetére

    Egyértelmű gyenge pont, de most őszintén hányszor lövöd ott az IS-3-at? Szemből 99%-ban a csukaorr feléd eső részét lövöd vagy a hasát. 2 esetnél szoktam arra a pontra lőni, ha fedezék mögött van és csak a tornya látszik ki vagy ha a pofámba mászik és nincs gundepem az orrát lőni. Előbbi esetben 100-ból 1x szoktam eltalálni a mostani szórásképpel, facehug-nál meg hiába lövöm ott nagy arányban eddig is az IS-3 jött ki belőle győztesen. Egyébként facehug-nál még mindig lőhető lesz a kupola, azt is kb annyi esélyed van eltalálni, mint a lemezt.

    A papír tankoknál meg szerintem alábecsülöd a mérgelődés mértékét. ELC-t szinte bárhol találtad el overmatch-elted pedig nagyon könnyű kis szögben eltalálni. Most jóval többször fogsz szerintem pattogni róla.
    Amúgy erre a változtatásra szerintem pont nem volt szükség. Eddig is tele volt a fórum a sírással hogy ezt vagy azt nem ütöttem át, pattantam stb. Most még több lesz. :)

    (#124622) @Sixkiller6:
    Nem véletlenül hozták létre a wn értékelést. A wot-os személyes értékelés semmit sem ér, ha egy botnak 50k csatája van akkor sokkal jobb a személyes értékelése, mint egy jó kezdő játékosnak. Ha mindenki a személyes értékelést nézné és aszerint játszana, akkor még rosszabb lenne, mint ha a wn8-at nézné. :)
    Átlag xp nem lenne rossz ha az átlag alap xp-t mutatná, de a kliensben szereplő stat adat a tényleges kapott xp-t mutatja. Azaz ha valaki csak szorzózza a tankjait annak sokkal magasabb, mint annak aki folyamatosan játszik velük.
    Egyébként meg engem például nem befolyásol semennyire egyik stat mutató sem. Győzelemre játszom, mindig olyan döntést próbálok hozni amivel ennek az esélyét növelem. Ha resetelni kell akkor megyek és simán beáldozom és kilövetem magam hogy a többiek megnyerhessék a csatát. Ha van egy 1 hp-s tank aki kilőhetné a csapattársam és egy sok hp-s akibe verhetnék 600 sebzést, simán kilövöm az 1 hp-st, stb ...

Új hozzászólás Aktív témák