Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz sith7 #12387 üzenetére

    És milyen igazad van bakker. Már kezdtem beleélni magam a 112-be, meg hogy kipróbálom most mjad testszerón, erre nem rakják bele, mert tovább kell balanszúni, mert hogy túl OP lett. Hát az annyuknak a pi...
    Szóval amikor olvastam, hogy sima pershing ágyút kap, meg a mozgását is kicsit javítják, akkor elgondolkoztam...mert teccik ám nagyon a kis dög. Még csak a szupertestereknek volt elérhető, de nekem már a type59-en akkor SP skin volt. Aztán mikor élesben kipróbáltam a test szerón, akkor azt mondtam rá, hogy mijezhe? Visszamennyé baszki. Nálam egyszerűen nem fér bele, hogy med és még lassú is. Egyszerűen nem. Talán azért, mert sokat nyomtam a type-pal előtte. De elhiheted, hogy mikor ráhúztam a typre az SP skint, na akkor jól mozgott az SP...úgy elfogadnám most is. :))
    Szóval erősen gondolkodom, hogy most akkor 112 vs. SP, vagy t-34-3 legyen, arra is majd kíváncsi leszek. Bár nagyon nem kellee rá a 122-es D-25, gyors medre lassú ágyú? Na jó, ha mozogsz vele és tudsz flank-elni, akkor azért oldalról és hátulról azért szép az a kis 400-as. De szemből tier9-ben..meg még pontatlan is lesz gondolom...hát necces :O

    vbbb: You must be kidding, man :Y :Y

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák