Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz jano_77 #123083 üzenetére

    Egyszer, csak be mákólom :)
    Azért furi mert az ágon végig mentem. Kv-1 -el (934) van már talán három, Kv-85 -el (330) is kettő.
    IS -t (81) csata után elhagytam a karácsonyi hajrába hogy meglegyen még az IS-3 (522) is akciósan amiért nincs ászom köröm vele.
    Aztán jött a T-10 (330) végül az IS-7 (116) és ezekkel is sikerült 248. ill. 104. csatára letudni az ászt.
    Legénység meg ennek megfelelően igen viharvert mert mindig továbbültek és újraosztások.
    Épp az IS-3 ill. IS-7 töltői akik mínusz egy skillel vannak lemaradva a többiektől viszont Kv-1 rádiósa pedig plusz egyel megy.

    Zárójelben a jelenlegi csataszámok

    Másik posztban mondtad hogy a nagyobb sebzés sem volt elég az ászhoz.
    Nekem homály ez a rész mert elvileg xp-t határoz meg, 7 napos időintervallumban a wotwiki de szoktam nézni a replay oldalát és van hogy egymást követő ász körök xp mennyisége néha sokkal alacsonyabb mint a pár órával előbbi.
    Mindegy, rágörcsölni nem fogok.
    Amúgy sem vagyok top játékos meg sokak kedvence ez a tank.

    Más:

    Tegnap ilyenkor épp szentségeltem hogy a délutáni egyetlen T-32 jó csatám után (kb ennyi diőm van játszani vagy még ennyi se) hajnalban (meló után) 5. -re sikerült csillagozni a T-54-et.

    Ma hajnal két bukta élből a T-32-el és elsőre egy meglepetés T-54 ász a 94. csatámra. :)

    Szerk: Sajna csak med és heavy jutott így nem lett meg a T28 heavy MT-5 küldi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák