Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz Darkness1 #122266 üzenetére

    nem játszottam még a Turán III-val így nem ismerem. A legénysége a standard ötös, így képzésre jó. Ahogy olvasgatom, sokmindenben hasonlít az M10-hez - jó ágyú, alacsonyabb tierrel szemben hatékony páncél... Ami nagy különbség az M10 javára az a bevétel: Összességében az M10 a 49., a Turán a 168. Számokban: Az M10 átlagosan nettó 3892 kreditet hoz, az M10 10709.8-at. A magam részéről szerintem ennél is többet, egy jó csatában a nettó 20-25k prám nélkül simán összejön. Az M10vel már simán eltartod a T9-T10es tankokat akkor is, ha azokkal önmagukban veszteséget termelsz, a Turánnal nem.
    Szerintem, ha van másik, T8 körüli prémed amivel szeretsz játszani akkor legénységképzésre tök alkalmas a turán és felesleges akár az M10 akár a 8.8 mert egyik se olyan fun, hogy azért megérje. Ha nincs és most indulsz ezeken az ágakon, akkor érdemes lehet. Csak a rend kedvéért még egyszer: nem igazán fun tank egyik se, óvatos, okos játéksítlust igényelnek, mert mednek túl lassú, TDnek nincs páncélja, kevés az alfája, rossz az átütése. Támogató, második vonalas tank - csakúgy mint az egész Panther vonal!

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák