Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darkness1

    aktív tag

    válasz rlazol #122264 üzenetére

    Én most indulok a Panther felé, akkor érdemes megvenni? Egy Turan III proto már van a garázsban, mellette nem biztos, hogy van értelme.

    No stress, no work Today!

  • nyunyu

    félisten

    válasz rlazol #122264 üzenetére

    Az M10 kifejezetten nehéz tank szerintem, én noob létemre szeretem, de nem véletlenül ritka jószág csatában. Nagyon alacsony vele az ászhatár, 800 körüli sebzésre már simán kék WN8at ad és elég jól tejel.

    Persze, hogy nincs sok belőlük a csatában, mivel másfél-két éve "végleg" kivonták őket a forgalomból, azóta nem lehetett kapni.

    Amúgy meg a stock Panthernél picivel jobb (forgási sebesség rémlik, meg talán szemből a páncél), de nem véletlenül volt tier limites, nagyon karcsú a rövid szívószálának a penje.

    Fullos Panther sokkal erősebb nála, motorilag is gyorsabb, na meg 150 helyett 200 pen baromi sokat számít.

    Kb. Panther 2 legénység duplázgatásra használtam utoljára 2 éve az M10-et, de aztán annyira leszoktam róla, hogy azóta sem volt elővéve.
    E50-be áttett legénységet már nélküle szorzózgattam.

    Legénysége egy az egyben passzol az E50M ág medjeibe.
    (Leo ágon 4 fős legénységek vannak, nem 5)

    Ja, kredithozama nem túl jó az M10-nek, mivel relatíve kevés sebzést tud kiosztani, nyolcas prémek sokkal jobban tejelnek.

    Támogató, második vonalas tank - csakúgy mint az egész Panther vonal!

    Fullos Pantherrel, Panther2-vel azért simán lehet első sorban bohóckodni, ha te vagy a top tier.
    Nyilván nem egy 122-es ágyús szovjet heavy ellen, ami 3x pofánvág, aztán garázs, de kisebbeket nyugodtan lehet terrorizálni.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák