Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz notika77 #121615 üzenetére

    tanktípustól és stílustól függ, hogy mennyire segítség vagy nem, pl HT-on, mondjuk E100 Himmelsdorf halálutcán elő se veszem. Az M10vel sniperként szintén. Amikor a borsiggal sniperkodom és kicsi a lövésre az ablak, akkor inkább, mert bízom az átütésében. Lighttal menet közben naná, hogy jól jön.

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • kchryss

    addikt

    válasz notika77 #121615 üzenetére

    Ha hozzászoksz akkor nagyon tud hiányozni. Nagyon el tud lustítani és akkor is használod ha nem kéne, ezért is szoktam le róla. Gyengébb játékosoknak szerintem többet segít, mert a gyári aim használatához több skill kell. Viszont aki jól tudja használni a gyári aimet annak nem ad plusszt csak kényelmesebb. Ezért írtam a jó monitor jó szem jó reflexet, ha valaki ügyes az a gyárival is be tudja fogni a messzi célpontokat. Én megtanultam játszani nélküle és ritka az a szituáció amikor hiányzik.
    CW-re azért raktam vissza, mert ott állandóan olyan szituáció volt ahol jobb volt vele játszani. T54 ltwt-tel mentem szinte mindig és nem spot volt a feladatom hanem falkában szaladni és kifókuszolnunk az ellenfelet. Ebben a speciális szituációban nagy segítség ha a sok ellenfél között könnyebben be tudod fogni amit akarsz illetve a könnyebb befogás miatt jobban tudsz közben figyelni a térképre és a játékosok helyezkedésére. Ilyen szitu viszont randomban alig van. :)
    Hátránya viszont hogy a nagy kavarodásban néha nem azt fogja be akit akarsz. Itt is nagyon közel kell kattintani a célponthoz csak jobban tolerálja ha mellé kattintasz. Illetve amit még szeretek benne az hogy kiírja ha befogtam a célpontot és hogy melyiket. A gyári aimmel ez a legnagyobb bajom hogy néha nem tudom hogy sikerült-e befognom a célpontot vagy sem. Főleg kínai tankoknál ahol nem is értem mit mond a legénység. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák