Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz adrian360 #117291 üzenetére

    Persze, meghivlak, kuldom a meghivot, lepj majd be a WOT hivatalos oldalan, hogy elfogadhasd.A jatekbol is meg tudlak hivni, de nincs hozzaferesem.Es ne felejtsd el, mert a meghivo 3 napig ervenyes csak.

    Kozben megneztem a teljesitmenyed,latom surun szeretsz meghalni, talan elorenyomulos tipus vagy mint en ?
    7 ezer csatad van, 10 ezerre el kellene erd az 50% nyeresi aranyt, es fogd vissza magad, allj ellen a kesztetesnek, hogy elore rohanj, nem tul egeszseges :)
    Mindig figyeld a terkepet, hogy lasd ki merre van, es hany tank osszpontosul ott toletek, meg az ellensegtol, hogy el tudd donteni, hogy odamenj-e segiteni, vagy sem.Figyeld a reseket a terkepen, mert ha nincs ott spotter, varhato meglepetes, azaz hatbatamadas.A felallas fuggvenyeben donthetsz, hogy ott maradj-e spotolni, es megallitani egy maganyos tankot, vagy sem, elkepzelheto hogy nem is maganyos, es akkor te huzod a rovidebbet 2-3 tank ellen.
    Most kapasbol ezekkel a tanacsokkal szolgalhattam.

    A klan dolog meg nincs lezsirozva, ha at tudom venni a klant, akkor mar benne vagy, ha nem, akkor ujat alapitunk, vagy atlephetunk egy masikba stb.
    Addig is, nightmare1367-al mehettek szakaszba, ha epp mind2-en bent vagytok, es masokkal is a klan aktiv jatekosai kozul.

    Dr.Én, KisApám, nektek is kuldom akkor a meghivot.A tapasztaltabb jatekosok vigyek szakaszba a tapasztalatlanabbakat, es kezdjek meg az altalanos oktatast, minden teren :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák