Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz kchryss #110252 üzenetére

    Ma volt:
    -4 killes kor, buktuk
    -4 killes kor, nem fogadtak el a platoont
    -2 killes kor, nem fogadtak el a platoont x5

    Kb. 40 korbol sikerult osszevakarni a 40 goldot :(

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #110252 üzenetére

    Soha nem jutott eszembe sem, hogy plecsni miatt meghívjak bárkit is szakaszba! A goldért már igen, de persze egy alkalmat leszámítva vagy nem fogadták el, vagy vége lett a csatának mire észre vettem, hogy ha meghívtam volna vkit, teljesült volna a feltétel a goldhoz vagy pl tegnap a T55-A LT szakaszos küldihez. Plecsniért sosem hívnék meg senkit. :N

    (#110204) emre: elküldenéd nekem Privátban a Obj.416-os replay linkjét? Annyira szenvedtem vele, hogy félre is raktam a garázsban, szívesen megnézném, hogy is kellene használni. Köszi előre is. :R

    (#110273) 04ahgy: jól láttam, hogy Téged láttalak a napokban a VTEPS-es TS-en!? Mióta vagy tag?

    (#110279) meunier: nekem tegnap volt egy elég érdekes csatám ABBEY-n, mikor is Mutz-al (nem egy öszvér tank) berongyoltam a várhoz vezető középső feljáróhoz és mire oda értem az M40/43 arty már be volt töltve és belém vert 1000+ sebzést! :Y Nekem is meg van az az arty, de nekem nem az rémlik, hogy ilyen gyorsan betölt. :(

    (#110282) wwenigma: szintén tegnap, szintén ABBEY és SPIC! A vár alatt, várban keringtem és biztos voltam benne, hogy most aztán nem lesz meg a 2500 spot, a 2K sebzés meg pláne, mert viszonylag kiestem a csatározásokból. Éppen ezért nem is gondoltam rá, hogy meghívjak bárkit szakaszba, hogy teljesüljön a küldim. Csata végén fogadott a nem kicsit idegesítő látvány, mely szerint 3790 vagy 3970 spotom lett! :Y
    Fogalmam nincs, hogy hogyan és kit tudtam spottolni!?

    (#110283) galervin93: jó Neked! Nekem ABEEY, Himmelsdorf és hasonlók jutnak. Én már komolyan Lakeville-nek is örülnék, ha Malinovkát és Prohorovkát már nem kaphatok. :B

    Volna egy tank kérdésem:
    Azt fontolgatom, hogy elindulok az AMX30B illetve BC ágakhoz vezető light vonalon, de free-ből elugranék rögtön az ELC-ig! Viszont a minap egy low tier (2) csatában olyat láttam, amit nem akartam elhinni:
    Volt egy totál NOOB - értsd a vörös hadsereg nem olyan vörös mint a gyerek volt - R35, akit szinte senki nem tudott sebezni, pedig lőtték oldalról, hátulról, minden irányból, SŐT egy T7 CAR még neki is rongyolt, az akkor már alig HP-al rendelkező R35-nek és nem tudta még ezzel sem sebezni! Majd mikor neki ment és megállt közvetlenül rajta a tank oldalán, hiába lőtte a tornyát, semmit nem sebzett! :Y Miből van ez a kis franszia?!? Lehet, hogy ezt mégis megveszem és "buzulok" kicsit alacsonyabb tier-ben. Érdemes?
    Én úgy tudtam, hogy a franszia jószágok szinte kivétel nélkül papírból vannak, legalábbis szinte mindenki beüti őket, nem a páncéljuk az erősségük!? Vagy ez úgy van, hogy az R35-né még volt adott mennyiségű acél, amiből ugye létrehozták az R35 és még volt páncélja, majd a nagyobb tierű tankokhoz is csak annyi anyagot engedélyezett a kormány, vezetőség és ezért lett egyre vékonyabb a pánszél?!? ;]
    Van viszont sajnos egy nagy baj, ugyanis nincs franszia light legénységem. :(
    Jelenleg húzok egy BC legénységet - 2. skillnél tartanak - a CDC-el (AMX30B-hez már van egy 3 skilles) a kérdésem az lenne, hogy érdemes-e átváltanom őket light-ra vagy inkább kezdjek el az ELC-el egy 100%-os alap legénységet fejleszteni? :F

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák