Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz jr1994 #106538 üzenetére

    Jelentem a T37-tel 200+ csata alatt közel 2600-as e-péniszt hoztam össze, ami tekintve, hogy alig vagyok átlagos játékos, szerintem minden elmond erről a dögről. Félelmetes... 150 pen, gyors, pontos... BRUTÁLIS!
    A többi T6-ot csak teszten próbáltam, a 12t vicc ehhez képest, MT-nél a pen határol be. VK-puffancs meg... Trollágyú egy lighton, mindent elmond... Funnak fun, de Ennyi (nem egy T49...). A Type lehet még kihívója, de ugye kisebb a pen.

    Szerk.: a cég meglett karácsonyra félhavi fizuval... Azt hiszem én is meg fogom lepni magam valamivel. :-D Örömködés uff. :-D

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz jr1994 #106538 üzenetére

    @jr1994

    T37? :)

    Mea culpa... :R Másik ágon mentem anno, így nekem teljesen kiesett... Különben is: túl mainstream. :P

    @jozefgucci1

    Az LTTB az T7 light nem , vagy te az MT25-re gondoltál ?

    Az MT-25-re, mivel elmondása szerint most ott tart.

    Szóval a magam részéről én az utolsó helyre raknám az MT25-öt !

    Ízlések és pofonok. :R

    Amiért nekem bejött az MT-25 az a tartóssága (jobb kifejezés híján) és a mozgékonysága: a hülye forma miatt sokat pattint és a lánctalp a legnagyobb trollkodásokra is képes, amikor lövéseket vesz le, és jól forog/mozog; ugyanakkor a legkisebb kiszögelésen is vészesen lelassul. Illetve ott a szubjektív faktor: a legmagasabb átlag WN8-am ezzel a géppel van. :P

    Az AMX 12t egy fura madár. Nagyon jó köröket megyek vele, de minden aspektusára külön-külön jobban kell figyelni, mint a többi T6 light-nál az egész velük való játékra összesen.

    A Type64 tényleg "kötelező tartozék" minden garázsban, de hosszútávon unalmas: összességében jól kiegyensúlyozott, de ezért egy pont után ellaposodik az élmény.

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák