Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CirrMee

    addikt

    válasz rlazol #106121 üzenetére

    Kicsit félreérthető volt, de akkor javítom: amikor tömegével kapom a használhatatlan, az ellenfélnél jóval gyengébb bandákat. Nem kell XVM ide, elég csata után ránézni az adatlapokra mindkét oldalon. Az azért XVM nélkül is ordító, ha analfabétákat ereszt össze olyanok ellen, akiknél minimum a fél csapat 3 számjegyű TG és egyéb érmeket gyűjtött be, nálunk meg én vagyok a legnagyobb prő' a 12db TG/7kill max "statommal", a banda felének meg jó ha van egy darab acélfal/nagy kalibér'. Amikor sorozatban olyan bandákba sorol, hogy szó szerint hagyják (üresen) a map 1/3 - 1/2 részét, hogy ott zavartalanul jöhessen az ellen, mert annyira idióták, hogy fingjuk sincs a játékról/minimap használatáról.

    Szóval nem abból kell ismét flamet generálni, hogy "merazikszvéemmegavalóság...", hanem mi van akkor, amikor a debil bandatagok miatt felhúzott játékos fogja magát, és kiszáll még a halála/meccs vége előtt. Ez a kérdés, erre akartam valami épkézláb választ.

    U.i.: az xmv -es statokat max arra használom, hogy a körülöttem lévőkről lássam, saccra mit várhatok tőlük. Nem mellesleg arra is jó, hogy tudd, mikor számíthatsz eszetlen rush -ra. Ha ugyanis legalább 7x% az esély, akkor rendszerint az a csapat ettől az adattól megrészegülve megpróbálja ledózerolni a másikat. Tudom lehet ilyen csapat ellen is nyerni, de statisztikai alapon ez elég nehéz. Ha nem kiugró az érték, kb én is magasról teszek rá, lövöldözök a lehetőségeimhez mérten.

    [ Szerkesztve ]

    “Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Új hozzászólás Aktív témák