Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    A hétvégi eventet néztem otthon a gépen. Vagy 15e xp-t kell összeszedni IV+ francia tankkal hogy kapjak 3 napra egy CDC-t +optikát, Vagy 15e xp német IV+ tankkal hogy JT8.8 +bino-t 3 napra, (kettőt együtt nem adja)
    1. Nekem a JT megvan 2. binot ingyen cserélhető, optika aranyas --->> nekem a franci küldi kéne, de nincs egyetlen Fr tankom sem, legények asszem a téli csata óta barakkban 40% körül BIA-val a foch155, illetve az előző domináció miatt 4%on az amx 50b legények. [azt hiszem] Aranyam átképezni nincs, csak 20e ezüst
    3. freexp-m 10500 körül azaz bármelyik 4es stock tankig eljutok, onnan kellene megcsinálnom 15e xp-t prém nélkül. [kb 15e xp-be kerül kihúzni a köv tankot, szóval a végére lenne fullos a tank, gyér legényekkel]

    Kérdések:
    melyik a legélhetőbb 4es francia tank, amivel 15e xp-t össze lehet szedni? (játéktudásom alapján a sorrend 1. td, 2. ht, 3. lt spg, 5. mt)

    u.i.: vasárnap, fun eventre mennék. Most még úgy néz ki hogy vasárnap ráérek majd párórát játszani, bár valszeg béna vagyok.

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák