Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz PaJa1 #88041 üzenetére

    ezt hol láttad, mert az EU oldalon még nincs kint!? :F

    most mentem T30-al egy csatát a tenger partos, másik oldalon a szőlős pályán. én elmentem szőlőbe, mit ad Isten az enemy nagy része ott jött. nem volt gond, mert szerencsére ügyes játékosok jöttek még oda kb 3, így voltunk 4-en és az artyk, akik rendesen támogattak is minket. 4.283 sebzésnél tartottam, low HP-n eléggé, mikor már csak egy IS volt velem szemben, de sok HP-n. egy IS8-unk ott kevert a közelben, mondom rápingelek, hogy esetleg segíthetne. erre -moderálva- oda ér mögém és szó nélkül kilőtt! :W :W :W Köpni nyelni nem tudtam, mindenki azonnal felháborodott a chatben és kérte a bannolását az ellenféltől is. kérdeztem jóképességűt, hogy ezt mégis miért, de válaszolni nem volt hajlandó csak később, hogy bannoljanak minket, akik kértük az Ő bannolását. a lényeg, hogy ez lett volna a TD15 küldi, mikor is 5K sebzés kellett volna és 2 kill - ez utóbbi már meg is volt ekkor -, de ennek a nyomoréknak köszönhetően nem tudtam már meglőni azt a hiányzó 1 lövést! -moderálva-
    Miért csinál ilyet bárki is?!? Egyetlen szót sem írtam addig a chatbe, tehát az sem lehet, hogy bele kötöttem volna! Sértette, hogy rápingeltem, hogy jöjjön segíteni!? :o :W

    [ Módosította: #40993792 ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák