Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz Departed #84808 üzenetére

    Szintén személyes vélemény :R

    állandó nerfelgetés (tankok élményfaktorának csökkentése) és nem buffolás
    Béla buff

    spot system borzasztó dolgainak évek óta változatlanul hagyása (például nyílt terepen eltűnő aztán fedezékben újra feltűnő ellenség)
    Ez valóban idegesítő, de másképpen nem lehet megoldani, hogy a spotolás után eltűnjön a spot, mert ha nem így lenne, akkor ha egy E100 -at felspottolnak, akkor az látszódna a csata végéig

    9.6 patch-ben érkező célzás pontatlanítás
    ezt várjuk meg, hogy mennyire lesz komoly :)

    puha TD-k egyetlen fegyverének csökkentése (látótáv/camo arány
    nekem is vannak TD - im, és azért az megfizethetetlen érzés, amikor az OBJ704 - ről pattanik a tier 10 -es ammo ... szóval annyira nem puhák ;) , vagy JagdPanther 2, ha berejti a hasát, és a felső döntött lemezt lövik serényen :)

    a játékélmény növelése a WG sokadlagos szempontja
    Akkor nem lenne állandó patch, amiben valahol a játékosok kéréseinek próbálnak , több szempontot is figyelembe véve eleget tenni, és a játékot alakítgatni
    Meg ha nem így lenne, akkor nem senki nem venne prémet, prémtankot, gold - ot ... pont, hogy ez a céljuk, különben elapad az ingyenes játék bevételi forrása :K

    22k csatám van, én is szeretem ezt a játékot, én is bosszankodom, ha mellé megy a lövés, lepattanik, eltűnik az enemy, de amikor ennek a rúdnak a másik végén vagyok, akkor pedig örülök neki, hogy most nekem kedvezett a rendszer :))

    Mindekinek egyszerre kedvezni nem lehet, ami jó a light - nak az nem jó a TD - nek, és így tovább

Új hozzászólás Aktív témák