Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    befejeztem a replayek feldolgozását arty szempontból... :C
    a statisztikai elemzés még nincs teljesen kész, a napokban összerakom azt is, egyelőre ezt látom:

    a replayek:
    2014.09.01-2014.02.01 között 3122 meccs-ről
    ebből 785-öt kizártam mert vagy artyval mentem, vagy hébe-hóba T1-T5 meccsek, amikből nem lenne összefüggő adatsor. Marad 2337 T6-T10 meccs.

    nagy általánosságban egy minimális (0,2-0,4 arty/csata), de bizonyára kimutatható emelkedés volt az artyk számában a TOG küldi befejezésekor. Amikor itt mindenki picsogott, hogy sok az arty, na kb akkor kezdett el csökkenni a számuk. A WZ küldetés ezt a csökkenést megállította, de növekedést ezzel kapcsolatban vsz nem fogok tudni igazolni. Most, a STUG küldetés viszont durva emelkedést (+1 arty/csata) hozott. :K

    hogy a fentiekből mi lesz pontosan és mindez mennyire szignfikáns, majd kiderül, most nincs kedvem tovább számolni, megyek játszani. :P

    Sixkiller6 - a feltöltött képekből látod, kinek mi az ingame neve, sok név az 1. hszben is megvan. Tedd fel a neked szimpatikusakat a barátlistádra és amikor online látod vmelyiket írj rá. Aki nem klánozik, többnyire így oldja meg.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák