Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Preda #7923 üzenetére

    Nos ha szamitja, akkor remek, de nincs ra kulon statisztika pl a Noobmeter eseteben, csak Average Damage van, olyan nincs hogy Average Spotted Damage.

    Igen, Coated Optics, en is arra gondoltam, ez az ami +10%ot ad, es magyarul Tavcso, a masik a Periszkop.

    Vagy 10 percet neztem a ruszki srac videojat (most a Type 58at kell huzzam szoval nem nezem tovabb), de feltunt, hogy a ficko biztos, ami biztos, csak arany loszerrel lo :) , habar mint lattam az is pattant 1x a KV4-rol, de az arannyal tutibban lehet atutest elerni az teny. Nalam viszont bolondul mukodott, altalaban az arany is lepattant, vagy egyszeruen 0 sebzest csinalt...

    UI : Preda, ha te oktattad Emre-t, nekem is megtenned a szivesseget, hogy par kor erejeig bevezetsz az E-75-el valo kuzdes rejtelmeibe ? :DD (kb 1 het mulva lesz E-75, de lehet hogy csak a masodik heten veszem meg, ugyanis most kb 300 ezrem marad ha megveszem a T-34-1-et, es csak ugy tudom megvenni az E-75-t ha valamilyen tankokat eladok, de melleje meg gyujtogetek...a KT-t nem akarom addig eladni amig tart az akcio, mert nem akarok rajta bukni penzt...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák