Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    Sziasztok!
    Olvasgatom a hozzászólásaitokat, mert pro és kontra azért van mit tanulnom tőletek!
    Tegnap úgy jártam Malinovkán a 9-es kínai heavy-vel hogy közvetlenül indulás után az 56. másodpercben meghaltam.
    2 egyidejű találat az ellentől ez egyik egy T30-asból érkezett, a másik egy object 704-estől....
    ezt láttam a monitoron a füstölgő roncsom alatt...lehetséges? tud ez a 2 td egyszerre 1850-et sebezni?
    A minimapon egyetlenegy ellenség nem volt spotolva, ők mégis láttak ... azt aláírom hogy nyilt terepen egy bevállalós ellenséges spotter felderített, azért az mégsem hihető számomra hogy ennyire jó célpont voltam mindkét td-nek...
    elindultam jobbra és a G9 mező felső jobb sarkánál véreztem el, ott ahol a domboldal már balról fedezéket is ad.
    Olyan érzés volt mintha átlőttek volna a dombon....az lehetetlen hogy 56 másodperc alatt az északi karéjról fentről a malomtól lőttek volna ki, mert oda ennyi idő alatt nem tud elérni egyik sem. Rohadtul bosszant mert nem tudok rájönni honnan lőttek ki.

    ötlet esetleg?
    replay nincs sajnos....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák