Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz ddt500hu #72239 üzenetére

    Szerintem nem sok embernek van jó emléke a hegyi csatákkal kapcsolatban. Mióta nem nagyon jár fel senki, azóta én is leszoktam róla és ha belegondolok mi van ott:
    nyüves arty belövi, sőt már rá is készülnek
    a tumultusban nem lehet lőni csak ha nagyon kirakja az ember a tankot
    phasz scout meg kis med elfoglalja középen a legjobb támadási helyet és ott is pusztul általában, hogy még nehezebb legyen utána ott kimenni
    a halszálkás támadás (sok tank srégen) csak a keményfejűeknek jó, szépen tudnak rajtuk sebezni
    állandóan tk-zok valakit, mondjuk ott lehet gyakorolni a sniper nézet nélküli célzásokat, mert ha sniper nézetben vagyok soha nem látom, hogy éppen valaki be akar ugrani elém
    körbemenni sem buli azóta hogy lent az utcákban lesik a kis görcsök a hegyen levőket és lövik őket (sőt északon a pályaudvarnál, a pálya széléről lőhető a hegy a ház teteje pont úgy van lerombolva, hogy át lehet lőni)

    Főleg a tk veszély zavar, meg az értelmetlen tumultus. Szerintem egyszerűen mindenki leszokott róla a rossz tapasztalatok miatt. Abban igazad van teljesen, ha fent van pár tank, az elég jól tudja osztani a lentieket, akár hátba is tudja egy alkalmas pillanatban támadni, szóval teljesen nem kéne hanyagolni a hegyet, de mindenki úgy van vele, menjen fel más...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák