Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Attól tartok nyugdíjba megy az SP, megvettem az E25-t és bejárattam, két csatát mentem vele, 75%-os legénységgel :C (és nulla db arany lőszerrel)

    Тank Wins Átl.Sebzés WN8
    E25 1/2 2918 5423 (100)

    98087 kredit (prém nélkül) bruttó és 82045 nettó. Ez szerintem nagyon jó eredmény, az SP-vel is meglehetősen erős körök kellenek ilyen eredményhez.

    Map: Steppes E 25 883 42 163
    Csatában elért Achievement Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "3. osztály"

    Map: Ruinberg E 25 4 191 (x3 minden nap az első csatáért) 55 924
    Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

    Jó, mondjuk az SP védelmében annyit, hogy azzal még többet lehet termelni, ha ilyen jól sikerül a kör. Az E25 viszont gyors, mint a szélvész, oda lehet érni vele mindig, ahol valami akció van, flank pozícióra tudok menni, élvezetesek, pörgősek a csaták. A játékélmény kimagasló vele és szó szerint egy pénznyomda. Eldöntöttem, ha egy prém tankot veszek pénzért, csak ezt, semmi mást (na jó, még a T25-t meggondolom, hogy neki akarok-e állni a második német med vonalnak, akkor jól jönne, meg az is nagyon jó tank, féláron meg kéne vegyem...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák