Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz #40993792 #68775 üzenetére

    Egyszerű. Ami jobb, mint a miénk, arra irigységgel tekintünk. Van, aki ezt kimutatja, van aki elnyomja, van aki csak kicsit foglalkozik vele, de olyan nincs, hogy valakit ez teljesen hidegen hagy. Mindenkinél van legalább egy ilyen dolog. A tankozdára levetítve ez annyit tesz, hogy vannak, akik szidalmazzák a másikat csak azért, mert jobb a statisztikájuk, mint az övüké. Irigyek és/vagy jobbnak tartják magukat abból a szempontból, hogy ők nem tesznek erőfeszítést azért, hogy ugyanazt megtegyék, hogy egy új accot csináljanak. Ergo, a saját gyengeségüket próbálják arroganciával palástolni és magukat jobb színben feltüntetni azáltal, hogy ők beleolvadnak a szürkeségbe, ahonnan egyébként lenne lehetőségük kitörni ha összegyűlt már elég tapasztalat, de nem lépik meg. Könnyebb szidni a másikat. Vagy vesznek egy fiókot, ahogyan tették az esetemben.
    A félreértések elkerülése végett én nem a különböző WN értékek miatt kezdtem újra, hanem azért, mert az első accomon eladtam majd az összes tankom legénységestül. Akkoriban ráuntam a dologra és csak az FV183-mal akartam menni, az meg zabálta a pénzt és farmolni egy T-25-tel nem volt kedvem 1k meccs után. Van egy FV183, a T-25, a Tigris meg tízezer kredit és jóvan. Majdnem használhatatlan az acc. Az újon, meg scyllarus kollegához hasonlóan vettem a TOG-ot (kezdőkód és WG kódok), azóta meg itt tartok. Ennyi a történet. Tény, hogy rohadt nehéz újrakezdeni, mert szívesen pattanék az E100-ba pár körre vagy az 50B-be, de majd egyszer.

    Mogyesz: Megnéztem. Epic lövés :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák