Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz adamkaa777 #67434 üzenetére

    alapvetően rengeteg ág van, még azt is el kell döntened, hogy melyik típusú jármű (nehéztank, közepes tank, könnyű tank, tankelhárító löveg, tüzérség) fekszik neked a legjobban. De így is van jópár ág. Ha nagyon nekifekszel és keményen nyomod, 2 hónap alatt el lehet jutni egy T10 es tankig, de akkor kb van 1 azaz egy db járműved.
    Szinte mindenki egyszerre 3-4, de sokan ennél is több ágon haladnak, és ez így lassú, de nem is kell sietni.
    Én pl május óta játszom, mivel gyenge játékos vagyok, megálltam tanulni T7-nél, és most lépek T8-ra. De ha nem állok meg, már lehetne T10es tankom, csak céltáblának lennék csupán jó.

    Egy jó játékosnak nem okoz gondot +1-2 szinttel erősebb tankok ellen játszani, szerintem az az igazi kihívás.
    Ranked rendszer alapvetően nincs. Különféle modokkal ugyanakkor láthatóvá lehet tenni a játékosok statisztikai mutatóit, de ez csak információ.

    A balance-ról megoszlanak a vélemények, egyes tankokat kissé erősebbnek vagy gyengébbnek tartanak a szintjükhöz képest, illetve néha a MM is csinál fura dolgokat, de inkább az a bosszantó, amikor a játékosok egyik illetve másik oldalon vannak nagyon más képességekkel megáldva. Ez viszont szerencse kérdése.

    szerk.: a T a "tier" rövidítése, a szintet jelöli igen.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák