Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Diarmand #66058 üzenetére

    Egyrészt.... ezek a kisgyerekek akikről szó volt még pontosan járhatnak úgy amint leírod
    "Ha wotozol, akkor előbb vagy utóbb, de rá kell(ene) jönni az alapvető dolgokra" Lehet, hogy 15 éves korukra (lövésem sincs hány évesek lehetnek, vagy mennyit játszottak) egész jó (közepes) játékosok lesznek.

    Az elhülyülés az azért erős. Egyrészt mihez viszonyítasz? Mond meg léci, mi az a stat határ ami alatt hülye? Egy dolgot a jó játékosok nem tudnak megérteni, ehhez a gaméhoz ugyanúgy kellenek bizonyos adottságok mint mindenhez az életben. Diegho szerint már a zöldek is hülyék (de a sárgák biztosan) Mit szólnál ha Pars Krisztián azt mondaná, hogy hülye vagy mert nem tudsz kalapáccsal 80, sőt 75 métert se dobni?
    Játszanak. nem tudom miért, nem tudom mi okoz nekik örömet benne de játszanak ENNYI! Ugyanúgy el kell fogadnotok ezt is mint, azt, hogy a nooob arannyal lő egy papírtankot.
    Én nem török pálcát felettük, de mint már írtam a video készítés, buta és felesleges volt

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák