Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Egy jótanács, akinek T34-e van. Lecseréltem a szellőzést binocular-ra (nem tudom a magyar nevét, nem távcső, mert az a másik), mert soha nem láttam eddig a tier9 meg 10 tankokat, azok meg csak lőttek engem. Így romlik néhány tulajdonság a tanknak a szellőzés nélkül, de cserébe brutális a látótáv és tier10-t is előbb veszem észre általában, mint ő engem. Illetve megfogadtam a tank leírásban a tanácsot és a második, harmadik vonalban tartom, bármennyire is erős a késztetés a nyomulásra. Igaz, ezért sokszor megkapom a kempelő noobot a többiektől, meg b..gatnak, hogy menjek, de le...rom, ez nem támadó tank, lassú, nehezen fordul és a teste puha, de "cserébe" hatalmas, hogy jó célpont legyen, ezért inkább a nagy távolságú harcokban kiváló. Azóta dől a credit (30-40e nettó vagy még több is, pedig az arany lőszerrel sem spórolok, ha olyan a helyzet már váltok is), bár a win rátám még mindig csak 39%, de az utóbbi 30 meccsből húszszor nyertem valami brutális sebzés átlaggal (2000 felett bőven, volt 4000-es is), legalábbis az eddigiekhez képest.

    Nagy távolságból (350-380m, de lőttem 400m felett is) csatáztam most pont egy E100-al meg E75-el, igaz nekem hull down volt, a torony meg bírja a strapát és az E100 nem élte túl az E75 meg viszavonult lepusztítva. Na így már tetszik ez a T34 tank, pedig az elején sokat szenvedtem vele, ezek szerint főleg a látótávolság volt a ludas, meg az hogy nyomultam vele túlságosan.

Új hozzászólás Aktív témák