Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Na most majdnem besz.rtam a röhögéstől ezen a csatán. A csapat, ahogy kell elhullott és egyedül maradtam 5 ellenséggel szemben, de ha nem koordináltan támadnak, akkor a su dpm bedarálja őket és az eleje rázva, nem keverve valamennyit még pattintani is tud. Elküldtem ahogy kell a saját csapatot a büdös francba, ők meg nekem szólogattak be, úgyhogy megvolt az alaphang.

    Ezzel együtt szorult a hurok, kettőt már kilőttem, de akkor jött egy hellcat oldalról és nem fordulhattam rá, na mondom itt a vége. Az arty is szorongat, oldalról hellcat és szemből a su152. A hellcat viszont elnézte a célpontot és helyettem a saját csapatából a su152 rammolta le teljes lendülettel, nem számolva azzal, hogy a hellcat-al nem ütközünk, mert brutál sebzést kap és bele is halt, meg persze leláncolta a su152-t, akit így könnyűszerrel kilőttem :) Pedig zöld játékos, hogy lehet ilyen hülye, hogy elnézi a célpontot. Nem is voltunk túl közel, bár mozogtunk és hellcat-al nehéz fordulni, valószínüleg ez volt az oka, nem akart lassítani és a fordulás íve a su-ra vitte rá, pont annyival mozdultunk el (szemben álltunk a su-val én tolattam éppen). Legalábbis nem feltételezem, hogy egy zöld valaki ennyire hülye és a saját csapattársát rammolja le.

    Alig bírtam a csatát befejezni és az artyt levadászni a röhögéstől.

    Győzelem!
    Csata: Airfield 2014.02.20. 9:18:51
    Jármű: SU-122-44
    Szerzett tapasztalat: 3 492 ( x2)
    Szerzett kredit: 85 906
    Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Kolobanov medál, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

Új hozzászólás Aktív témák