Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Tudnátok abban segíteni, hogy:

    Olyan JImbo Crosshair-t használtam lassan 3 patch óta amiben benne van már a 30x zoom is + kb 3 patch verziós jimbokban már nincs egy adott kinézetű sniper nézet ami nekem anno nagyon megtetszett így mindig azt másoltam vissza. Azonban a 0.8.11-nél már nem működik, elindulna a game majd kidob, szóval rakhattam fel az új jimbot.
    Ami sikerült is, sőt a régiből méga nézetet is elfogadta így mondom váá királyság minden, hoppá csak nincs zoom-om.
    Azt is letöltöttem Vitrisnek hála a fórumon kaptam 1 linket... azonban ennél most:

    nem látom kiiratva a zoom mértékét piros szöveggel mint korábban + a zoomom most gördítéssel végigsiklik árkád nézetben is...nem kell hozzá a sniper nézet. Tudom sokan játszák így de én megszoktam azt a megoldást, hogy árkádban tank nézetét emelem-süllyesztem és sniperben meg a célzót...ez így nekem nagyon rossz most.

    Tudnátok ebben a 2ben segíteni?

    Kaptam Vitristől wothungary fórumán segítséget, de nem működött... mondta írjam át a zoomindicator.xml-ben , hogy true legyen a vége szóval kb erről erre:

    <enable>False</enable>
    <enable>False</enable>True

    + azt nem tudom hol kell törölni vagy átírni, hogy ez a sniper nélküli zoom eltűnjön.

    Előre is köszönöm aki segít!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák