Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz szalai56 #41233 üzenetére

    Csak gondolkodtam a visszavételén, valahogy eszembe jutott ez a gép. Végül is egy T8-as med* (gondolok itt a kínaiakra, a T-44-re és a Pershing-re) tűzerejével rendelkezik, és a SU-122-höz képest egész korrekt a célzásideje, a látóhatára és a sebessége is.

    (#41234) emre: A SU-85-öt régen szerettem a 107-essel, de szerintem a 85-ös csővel sem annyira rossz, most már nagyon durva a pontossága. Engem igazából a látóhatára zavar (még távcsővel is csak 350 méter), szóval inkább SU-100 lesz belőle.

    (#41235) Scheff: Grat! Akkor csak annyi a lényeg, hogy legyen megnyitva a háttérben a stream, és a nézők között kisorsolják a prém gépeket/bónusz kódokat? Legközelebb mikor lesz ilyen? Most olvastam bele a posztba, általában figyelmen kívül hagyom az ilyeneket.

    (#41290) nyunyu: Annyival, hogy ez egyszerre átképzi a legénységet az adott tankra, viszont új tagokat külön kell képezni. De ezzel meg az a baj, hogy nem olyan könnyű átpakolni a legényeket, mint az xvm-mel.
    - - - - - - - - - - - - -
    Köszönöm mindenkinek a SU-100-as válaszokat! :R

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák