Új hozzászólás Aktív témák

  • Cray Tyler

    senior tag

    Több, mint 2 év (igaz, komótos) játék után végre megvettem első tier9es tankomat, egy M103-at. Izzadó tenyérrel vártam az első csatát... és bizony kiábrándítóan szar volt :)
    Nyilván stock, 75%-os legényekkel (mert ugye az elit T32-t nem adjuk el, tierjében az egyik legjobb), és valóban irgalmatlanul karcsú tier10 ellen a T29 ágyúja. OK, a T32n is az van, és azzal is dobott eleget tier10 közé, tehát nem ért váratlanul, de bazzeg...
    Kérdés: van kb 50k free XPm. Adja magát, hogy vegyem meg ebből a jobb ágyút + lánctalpat, és mingyárt szebb az élet. Vagy tartsam meg a free XPt, és legyek túl gyorsabban az M103-on, hogy végre meglegyen a T110E5 (ami eredetileg a vágy tárgya).

    Ugye kb 1 éve haladok a T110E5 felé, mert akkoriban az volt az elterjedt nézet, hogy ez az egyik legjobb tier10 heavy. Remélem ez nem sokat változott. Tudom, stílusfüggő, de nekem bejött az amcsi heavy ág: az átlőhetetlen torony, a pontos ágyú, és a jókora gun depression. És remélem nem fogok csalatkozni az E5ben.

Új hozzászólás Aktív témák