Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Remus389 #20213 üzenetére

    Ja, fel kell tankolni. Múltkori akciók előtt volt 52 milla kreditem és mindet elköltöttem, elment 3 db 10-esre, meg számtalan modul féláron a jövőbeli nagy tankjaimra, aranylőszer olcsóbban (több ezret vettem minden prémtankra, meg a 10-esekre is) meg most is feltankoltam kb 18 milláért, de ennyire sok javítót nem vettem, csak 3000-t, mert fogy, fogy de mostanában olyanok a csaták, hogy körbevesz egy csomó ellenség és ha akkor kilövik az ágyút vagy leláncolnak, már nem erőlködök nagyon, mert úgyis mindegy. Az a helyzet, hogy vigyázok a hp-ra és 60% túlélési rátám van (a WR meg <55% sajnos, sok a gyökér, nem lehet kompenzálni), ami segít a stat javításban, hiszen minél tovább élek, annál többet sebzek, de régebben a szorosabb csatákban nem volt kérdés, ha azon múlott az életem, akkor akár láncra is felhasználtam, ma már nagyon ritkán adódik ilyen helyzet. Inkább a csaták elején szoktam javítót, eü csomagot használni, ha fontos. Prémtankokkal annyiban más a helyzet egy kicsit, hogy ott nem spórolok semmivel, mert akár egy lövés is visszahozza a javító árát.

Új hozzászólás Aktív témák