Új hozzászólás Aktív témák

  • babferi

    tag

    válasz #95904256 #1887 üzenetére

    Kicsit keson , de reagalok ra . Amit az az egyen csinalt nem jatek ! Nem tudom neked hany meccsed van mar WoT-ban es mekkora a legnagyobb tankod , de amit mondtam az az igazsag . Majd ha lesz kb. 10k csatad ( vagy ha mar van ennyi akkor en kerek elnezest ) akkor talan kirajzolodik elotted mirol is beszelek . Tudod letezik olyan , hogy "fair play" es ez kozel sem volt az . Hogy erzekeltessem mi is tortent . Haverokkal fociztok . Van egy srac aki soha nem csinal semmit , nem mozog a palyan , ha meg is kapja a labdat nem passzol , nem is jo jatekos , de egy valamit szeret : megall az ellenfel kapuja mellett jo kozel es ha TE! vagy mas kapura rug es gyakorlatilag bent is van mar a labda o a golvonalrol izombol bevagja es unnepli magat , hogy milyen jo jatekos , hogy golt szerzett a csapatnak . Remelem erted ...

    ... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

Új hozzászólás Aktív témák