Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz jano_77 #197668 üzenetére

    Igen, ruszki szerver. Írtam, hogy ott 10x annyi pontnál járnak. Brutális a játékosbázis ott. Most így állnak: [kép]
    Kell a 4 skilles parancsnok, ezért megcsinálom ott is. Egyébként ha már szóba hoztad a festéseket. Szerintem ugyanazt lehet megvenni, mint amit kapsz a 10-es szintért, csak így a többiekét is meg tudod szerezni. Daki például azzal idegesítette tegnap Mailandot, hogy a másik 3 streamer álcájával ment vele szakaszban. :)

    Ruszkiknál egyébként tavaly is volt ilyen event másik 4 steamerrel és most idén meg lehet vásárolni a tavalyi stílusokat is náluk. Valószínűleg nálunk is lesz 4 új streamer jövőre. Akikre nagy esélyt látok: Circon, Orzanel, Dakilzor, Yzne, de beeshet néhány ország specifikusabb streamer is mint a lengyeleknél Papapawian(egyébként tudja valaki hogy ő mi a francért hagyta ott a twitch-et és ment át facebookra streamelni?), NewMultishow, Decha, cseheknél Marty_vole, németeknél Mouzakrobat, franciáknál Azum vagy a magyaroknál Scheff.
    SirFoch-t szerintem nem merné bevállalni a wg, QB meg nem fog kötélnek állni, mert nem szereti ha a konkurenciával mérik össze.

Új hozzászólás Aktív témák