Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz peterson79 #196705 üzenetére

    Nem igazán van köze a te esetedhez, csak arról jutott eszembe.
    Karácsony körül belenéztem egy skill streambe. Már meg nem mondom, milyen tankkal ment, de Himmelsdorfra került, felment a várhoz, és azt alulról akarta kerülni. Nagyjából egyedül volt, ráestek vagy 4-en. Az egyiket kiszedte, a többiek pedig átrohantak a háta mögé, hogy jól seggbe lőjék. Ő meg nem elkezdett forgolódni, hanem átmenekült az egyik elhullott tank mögé (gyakorlatilag helyet cseréltek), így már volt fedezéke. Beforgatta a roncsot úgy, hogy nem fértek át mellette, így már nem tudtak újra a hátába kerülni. A fedezék mögül pedig szépen kiszedegette őket. És az ilyeneket úgy csinálja, hogy közben lazán beszélget a mikrofonba, és bólogat a háttérzenére. Persze volt mákja is, amikor egyszer-egyszer lepattantak róla, de neki is volt nem sebző lövése, szóval a játék adott, és elvett. A különbség köztünk, és közte csupán annyi, hogy ő maximálisan kihasználta azt, amit a játék adott, ezzel kompenzálni tudta, amit elvett. Én meg csak lestem a helyzetfelismerésen. :Y
    Nem kell neki streamer RNG, megteremti ő magának. Hihetetlen a csávó.
    Mondanám, hogy belinkelem, de szerintem nem találnám már meg, mert arra sem nagyon emlékszem, melyik nap volt. De ha esetleg kchryss épp látta, és emlékszik, azt megköszönném, mert megnézném még egyszer a helyzetet.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák