Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    Ó, milyen varázslatos szentestei nyitásunk volt tegnap! Vettünk egy második 25-ös adag dobozt, most a Lunar kollekcióból. Az első 25-ös csomag, mint írtam, beadta a kétcsövű tankot múlt vasárnap. Hát, most kiesett minden ami még nem volt meg. E75 TS, SU130-PM, Firefly. Ezen kívül kétszer adta be az Obj. 703 árát, egyszer a Firefly-ét, úgyhogy kb 34000 gold jött össze. Még némi prémium nap meg kredit, de azt már nem is számoltam, meg a még hiányzó AMX 13 105 skin. OMG, egy darabig nem kell költeni a játékra :C

    (#194753) Dobi 562: én a 8-as Udes mediumot most a x5 küldetésekkel gyorsan letudtam (31 csata, tudom nem túl sok hogy véleményt mondjak). Úgy 10 csata alatt ki is fulloztam, jó legénységgel, kajával vittem stb. Hát, rég volt olyan tank amire nem raktam töltésgyorsítót. De ezen lecseréltem szellőzésre, stabilizátor meg optika mellett, és még szellőzős direktívát is raktam mellé, de ez az ágyú még így is egy fostenger volt. 70% lett a találati arányom, ami nagyon rossz, értelmes ágyúval felszerelt tankokon 80% körül szokott lenni, ráadásul ezzel sokszor megálltam szűkülni, nem gyakran lövöldöztem menetből. Remélem a 9-es már jobb lesz, két csata után, legalább pattintani ez már tud.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák