Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz jano_77 #193042 üzenetére

    hát azért ezzel vitatkoznék kicsit: a skorpió G nálam mostanában kizárólag tier 10-ben játszik. az esetek 95%-ban ezt még megfejeli 3 arty, amiből kettő legalább tizes.
    ez még nem lenne baj, de tudok legalább 50 olyan replayt mutatni ahol mindhárom arty folyamatosan engem lőtt, mig ki nem szedtek. pont az én 1050 hp-m hiányzott nekik, amikor ott volt a sok superheavy.
    tuti van valami olyan mod ami segiti az artykat. ha én tolom artyval a max sebzésem 350 tier 8-al. ha én kapom az áldást tanktól függetlenül a minimumsebzése az artynak 600, még akkor is ha csak mellém lő.
    a harmadik dolog meg az, hogy 450 hp-s artyt nem tudok egy lövéssel kiszedni, sokszor van olyan, hogy 3 lövés kell, de a másodikra már betől ő is és persze jön a 800 hp-s lövés.
    a skorpió G-t egyébbként amióta bejött a játékba, legalább kétszer nerfelték bejelentés nélkül.
    az ágyúja pontatlan, nem üt át szinte semmit, a sebessége csőkkent, a talajellenállása meg nőtt. egy éve nem volt ritka az 5k sebzés, ma meg már 1500-nak is örülök.

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák