Új hozzászólás Aktív témák

  • jimmy74

    őstag

    válasz peterson79 #190353 üzenetére

    A TD küldit az ob 260-ast is nekem pl a grillèvel sikerült.
    6000 nem olyan vészes sztem meglehet random pályán csinálni,azt tudom hogy a 8000et azt Grand mapon csináltam.
    Tegnap visszavettem az OI-t mert van pár küldi amit nem csináltam még csak raraktam a parancsot és pl rögtön pár kör után meglett 3400 pattanó 5 kill.
    Ezért kérdeztem melyik a minimum tier mert a chimeránál már nem jó sajna a t6 én meg nem tudtam .
    Amúgy csodálkozom újra mennyire jó gép ez az OI!
    Szinte Minden meccsemen meglőttem a max sebzest mèg mozgó célra is!
    Évezredekkel jobb az ágyúja mint a kv2-nek és még most is pattint rendesen főleg amennyi bot van !
    Tegnap egy sorozatból megvolt 1500 blokk hála sokat hozzátéve egy kv2 nem aki golddal akart bármit is.
    Tegnap a 2x blokkot csináltam a tier7-es su 101-gyel és szinte semmi különöset nem tettem csak hagytam lőjenek inkább nem lőttem arra aki láttam bot de már úgy voltam vele hogy könyörögtem magamnak és nem akartam kilőni hogy löjj már itt vagyok :D az a kör tank ász lett.
    Kicsit máshogy kell játszani ha blokkra akarsz menni,fel kell magad ajánlani hogy elcsábujanak kell valami kicsi esély úgy állj be ha messzebb vagy pl de közbe löjj is de.
    Ez sztem nehezebb a blokk mint a TD sebzès mert ott nem kell ezzel foglalkozni csak egy jó pálya kell meg kedvező ellenfél.
    Pl nekem a T29 cel próbálkoztam a 3x blokk miatt sztem alkalmas rá.
    Azt észrevettem ha sok tigris típusok vannak ellenfélnél akkor már örülök előre :)

    WoT:jimmbo

Új hozzászólás Aktív témák