Új hozzászólás Aktív témák

  • Fel

    addikt

    Tegnapról pár szösszenet:

    1. Új jelmondat: "a tp meg így is jön"

    Előzmény: A kistigris már a csata elején úgy indított, hogy 15 vereségnél tart.. Majd azzal szórakozott, hogy az ISU-t lövöldözte, aki miután megunta ráfordult, erre a hősünk elkotródott B2-be.. Természetesen közben végig szöveg, hogy így szar csapat, úgy szar csapat. Na itt már meguntam és beszóltam, hogy ha ennyire tevékenyen veszi ki a részét a játékból, akkor ne is csodálkozzon. Na erre jött a fenti válasz..

    2. "*** hungary player"

    Nem tudom mi kínja volt, mert rá se lőttem a kis echte germán kölyökre... Természetesen előtte már goldammó noob is voltam... Egy kis random rage. (Azért az oldalunkon a TK is elég beszédes, meg Pistike is.. Jó csata volt na..

    3. E100 powah: Nem sok kellett volna már az 50k xp-hez, gondoltam megjáratom az E-100-at is. nem kellett volna.. 7-ből 1 győzelem, az is valami 1500-at ért duplázva.. Az egyik legjobb kör:

    A 13 lövésből 12 HEAT volt, 1 HE... Kb. 70m-re lévő ellenfelekre. Még az E-75 beszállójáról is lepattant minden.

    Ráadásként egy kis videó a játék szépségeiről: [link]. Van belőle több epizód is, érdemes megnézni azokat is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák