Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz xAttilax #155478 üzenetére

    "milyen az a jó rng?"

    Mondjuk ami legalább 75%-ban eltalálja a célpontot és át is üti a gyenge pontját. ;)

    "miért áll érdekében a WG-nek, hogy mondjuk neked rosszat adjon és pl nekem jót? vagy fordítva?"

    A miértjét nem tudom, de balanszol a játék, törekedik az 50% körüli wr-re. Szerintem meg tök mindegy hogy a wr 60%-os vagy esetleg egy 88% unikum nyír ki. :D

    "a kékek és a lila játékosok között miért van minimális összeesküvés elmélet hívő, míg 1300 alatt majdnem minden második játékos szerint "szopatja a játék"? "

    Leginkább a wn8-al foglalkoznak, tojnak a wr-re.Hidd el a jó játékosok között is bőven van aki minden hibáját a játékra hárítja azonban a balanszolás nem elmélet.

    "Ők valami kiválasztottak?"

    Nem hiszem. :N

    "Miért nem tudják az emberek elfogadni, hogy középszerű játékosok és kész??"

    Én tojok a statomra, (főleg máséra :DDD ) nincs semmi értelme nézegetni hogy mi merre hány méter. :N Őszintén szólva nem is tudom milyen játékos vagyok, nincs xvm felrakva és nem is tervezem. Annak is örülök ha középszerű vagyok de ettől még a tények tények maradnak. ;)

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák