Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz po1son #153486 üzenetére

    És ha tudnák, hogy milyen szar játék elég a kék színhez. ;]
    Mikor kilőnek néha átülök másik tankba és nézem ahogy lehozzák vagy elbukják a csatát.
    Úr Isten miket lehet látni ilyenkor! :Y
    Ülnék mellette és ütögetném a fejét a fülébe ordítva, hogy mi a faszt csinálsz?? :W
    1 hónapja Airfield-en bementem középre talán a 13 90-el. (A történet felére valszeg rosszul emlékszem.). Megy a csata és valaki pingeli folyton a sarkot. T69-ünk ül ott mint egy fasz (tier10-es csata). Egy idő után megy a report.
    Meghalok (hozható csata volt) mondom átülök rá. Akkor látom, hogy magyar a fickó?
    Kedélyesen megkérdeztem tőle, hogy még is mit csinál itt a sarokban.
    - Mit csináljak tier10-ben?
    - Elbukjuk miattad a csatát.
    - Te mit csináltál?
    - 2200dmg, 1500 spot.
    - ......
    Megvárta amíg vert helyzetbe kerültünk és akkor elindult. Arra még emlékszem, hogy talán egy Jagdtiger-re kitárazott olyan 200m-ről és 1 találat 0 dmg. Folyamatosan anyáztam csak azért emlékszem rá.
    Na ilyen emberek gyártják az elméleteket.
    Itt most nem kezdek el nevesíteni senkit de ha XY felrakna 5 replayt biztos, hogy sírva röhögnénk azon amit művel. :K

    Ja és a legjobb amikor közli, hogy neki van élete meg nem játszik egész nap. Mindezt 40k csatával 400wn8.
    A való életben is egy béna szar vagy. Isten őrizz, hogy buszt vezess vagy sebész legyél! :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák