Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz galervin93 #153154 üzenetére

    ja és a rendszeres 8:0 meg a többi hasonloan alakuló csata is azért van mert béna vagyok?

    általában minden csatában megsebzem a saját hp-m 1,5-2x-ét, persze van amikor nullázok, de ez mindenkivel előfordul.
    nehogy azt mond, hoghy az teljesen természetes, hogy a csata kezdete után 2 percel már 7-8:0 az eredmény az ellen javára.
    régen ilyen nem volt.
    33k csatám van, kb, két honap alatt 50-60 pontot javitottam a WN8-on. ez szerintem nem rossz, figyelembe véve a sok csatát.
    de a gyözelmi arányom 49,5 és 50,5 között mozog fel le.
    itt nem az a baj, hogy szopat a wg, hanem az, hogy aki 50% körüli gyözelmi rátával rendelkezik az ott is marad, mert a wg nem engedi elmozdulni semerre, attól függetlenül, hogy a wn8 meg javul folyamatosan.

    saját tapasztalatom az, ha elérem az 50,05% körüli winratét akkor jön 20-30 olyan meccs ahol beleszólásom sincs semmibe: vagy kiszednek első percben, vagy15:0-4 az eredmény.
    van jópár tank a garázsomban amivel szeretek és elég jól tudok is játszani és azokkal sem megy olyankor.
    mondok példát is: az M6-al közel 3700 csatám van, imádok vele játszani, a csövön ott figyel a 3 kiválóság jele és folyamatosan 90% körül mozog a kiválóság jel %-a. jelenleg 93,5%.
    namost ha szopóágon vagyok akkor nem vagyok képes 500 sewbzésnél többet összehozni egy-egy meccsen. ha elmulik a szopóág, akkor nemritka a 2-3k sebzés sem meccsenként.

    ezt magyarázd meg valamivel.

    vagy arra a pár napra amig szivatnak elfelejtek játszani?

    szóval kicsit érdekes ez az egész, de lassan olyan lesz mint a lottó: sorsolják a gyözteseket, ezért van ennyi boot gamer is, betolja a tankot azt vagy nyer vagy nem.

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák