Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Stanislav84 #142898 üzenetére

    Jol tudom, de az E50M-ben mar van egy 3,25 soros legenyseg, de teljesem mind1 hogy mi van, mert en a Turanba akarom oket, ennyi :) Amugy atrakhatom oket meg a T-25-be, es lehet hogy kaphato lesz egyszer meg egy T5-os nemet tank, PzIII...mar nem tudom a nevet, akkor majd 3 tankban is huzhatom oket.
    Tudom hogyha az E50M-be tennem oket, akkor meg osszesen 3-4ben is huzhatnam, de igy akarom es kesz :)

    fradi81 igy van, sokkal egyszerubben gyul a penz ha csak siman jatszol, es nem gorcsolsz semmiert.
    Tegnap mentem egy rakas light kort es lett vagy 200 ezer pluszba prem nelkul.De bemegyek lightal, mind2 oldalon 3-4 light, rossz palya stb, hat kurvara ideges voltam.Ha mar vannak ezek a nyamvadt kuldetesek, annyit igazan tehetne a WG, hogy a lightokat - amig a kuldiket csinalod legalabbis - olyan palyara dobja be, ami kedvez nekik a kuldetes teljesitese erdekeben.
    Masik baj, hogy jo ligh tankom csak 6os van, ugy ertve jo legenyseggel, a legnagyobb a T71, de abba csak kb 80%on all a legenysegen az alca, es annyi, nincs se majrelampa sem egyeb, felszerelese mondjuk az van,de egyszeruen nem tudok veluk jol jatszani...Egyszer volt kicsit nagyobb eselyem aType-64-el, csinaltam 2000 spot es 500 sajat sebzest, de 4000 kell, es T6-ban kevesebb a HP pool, maskepp osszejohetett volna.
    Pl az uj MM ilyen szempontbol nem kedvez a lightoknak, regebb a 6ossal bedobott volna 8as csataba, es ott lehet meglett volna a kello HP pool...

Új hozzászólás Aktív témák