Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Hú de sajnálom hogy ma dolgozok, a dupla xp-vel és boosttal tegnap úgy szedtem össze a maradék 20e+ xp-t, hogy 6 meccset mentem és csak 4-et nyertem vele. Dupla + 100% boost + prém, nagyon lehet most hajtani.
    Sokan azt mondják hogy értelmetlen a sok boost, pedig okosan használva nagy segítség. Free-xp-t is simán lehet farmolni, naponta több ezer összejön.
    Nekem a sztenderd félállás az, hogy nyomok egy 50-es vagy 100-as legénységi meg free-xp boostot is,ha meg tankot húzok, akkor egy hasonló xp-boostot. Így nem csak a tankra gyűlik brutál jól, hanem a legények is okosodnak, a free-xp-ről nem is beszélve...
    A boostokkal kapcsolatos konteókkal kíméljetek... (az elmúlt kb. 1000 csatában szinte folyamatosan ment valami nálam l, ehhez képest 56% a wr, kb. 15 csata kivételével egyedül nyomtam)
    Szerk.: mondjuk az utóbbi 150-200 csatában folyamatos rolleren vagyok, az eddigi 55-60% wr alig több 50-nél, de egy-egy nap néha a 40-et sem éri el...

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák