Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    Sziasztok!

    Type 62 van valakinek a garázsában? Nekem tavasz óta van meg (a WOT Magazine-tól nyertem), de eddig nem nagyon futottam vele. Kellene haladni a LT küldetésekkel, így ezt is kipróbáltam, hátha sikerül vele valamit alkotnom. Az összes tankosztály közül a light az, ami legkevésbé fekszik nekem, ennek ellenére eddig így állok ezzel a tankkal:

    Tudom, hogy 12 csata statisztikailag semmire sem jó, de most vagy az van, hogy megtaláltam a nekem való light-ot, vagy egyszerűen el van szállva a WN8 termelő képessége ennek a tanknak. Ha ez utóbbi, akkor rá lehet tenni a címkét, hogy "statpaddereknek különösen ajánlott!"...

    Egyébként a kisebb átütés és sebzés ellenére sokkal jobbnak érzem, mint a WZ-131-et, amivel 74 csata után sem vagyok jobb a saját átlagomnál. Még egy kis kredit kell és megveszem a WZ-132-t. Ahogy nézem a soft statokat, az még kellemesebb tank lesz, mint Type 62 (és főleg a WZ-131).

    Bocsánat az OFF-ért!

    (#140115) ollie:
    "mert korábban a legtöbb lövésük mellé ment, most szinte mindegyik talál."

    Ez így konkrétan nem igaz. Sokat artyzok mostanában az SPG-15 küldi miatt, ezért biztosan mondhatom, hogy nem talál szinte mindegyik. Az igaz, hogy szinte mindegyik "csinál valamit". Az ellent alig többször találom el, mint korábban, viszont a stun-nak (és a megnövelt becsapódási területnek) köszönhetően szinte minden lövésnél legalább kábítom az ellenséget. A kábítás meg azért nem ugyanaz, mint egy szaftos találat, ugye...

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák