Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz PR0JECTNR56 #14009 üzenetére

    tetszik, csak nekem már van egy hasonló, Jagdpanzer 4-es makettem, hasonló festéssel(ez a 3 színű, pettyes, meg maga a jármű is hasonló), persze kevésbé szép hisz régen csináltam, de azért elmegy

    engem mondjuk a StuGIII érdekel, esetleg egy olyat csinálok levezetésnek, szépen összeragasztgatom, lefújom erre a páncél szürkére, a kerekei gumirésze lesz csak macerás max, lánctalp pedig gumis, tehát az is hamar meg lenne

    pár nap, a Tiger után meg se kottyanna, easy, semmi belső tér meg álcafesték

    valami ilyesmit, halálfejjel, olyan gonosz(mondjuk hosszú csővel, 75 millissel)

    a StuG pedig a németek legsikeresebb harci járműve volt(ha figyelembe vesszük az előállítási költségeit, sőt egyes tábornokok jobban örültek 4 StuG-nak mint egy Tigrisnek, és mobilisebb is volt, nem robbant le gyakran)

    szóval a StuG a szimpi, a Hetzer túl későn jött és viszonylag kevés, bár jó volt az is, de már nem nagyon szólt bele a dolgok menetébe

    a Tigris pedig, nem érte meg a ráfordítást, túl drága, túl kevés, túl bonyolult volt

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák