Új hozzászólás Aktív témák

  • DVlad

    őstag

    Szerintem az alapvető probléma, hogy (bármilyen) elvárásokat támaszt valaki a játékot játszó más, vadidegen emberekkel szemben. Bármilyen motiváció hajthat egy bármilyen színű játékost, senkinek semmi köze hozzá, akkor sem, ha egy csapatban vannak. Akinek ez így nem elfogadható, az szakasztársakat keressen vagy klánt a saját lelkiüdvéért, különben csak bosszankodni fog az idők végezetéig, mert ez bizony nem fog változni soha. Az adott csatában mindig lesznek olyanok, akiknek a teljesítményét/hozzáállását kritika érheti, ez szinte biztos, de ez nem szín függő szerintem.
    Ami viszont a fórumokban (nem csak itt) megnyilvánul ezzel kapcsolatban, az elég aggasztó, ugyanis a "nem vagyok statfüggő" játékosok sokszor mégis csak lecsapnak a magasabb lóról a gyengébb stattal rendelkező játékososk felé. Azonban az sem ritka, hogy egy fogalmatlan játékos (mindegy a színe) nem okulni, tanulni akar, hanem agresszíven támadni, trollkodni. Sajnos sokaknak nem megy az átlátása az ilyen eseteknek, és ez elkeserítő. Szerintem ebben a fórumban még tök normális mederben folyik az érdekegyeztetés, nem durvulnak el nagyon a dolgok. Egy ideje, mert láttunk cifrákat már itt is. :D

Új hozzászólás Aktív témák