Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz jozefgucci1 #128129 üzenetére

    Megnéztem 20+ magyar klánt és ezek közül senki sincs banolva, ezért az 5300 jelenleg is felfüggesztett (penalized) fiók sem tűnik korrektnek, hacsak inkorrekt módon nem csak az EU szerver számait tették közé.

    Viszont feltűnt, hogy "rengeteg" fiók volt banolva korábban úgy, hogy a ban lejárt, de még nem lépett be a játékos. Ezen fiókokkal a napokban vagy akár még ma is játszottak, ezért úgy gondolom ezek a csapattárs megöléséért járó 1-2 órás/napos banok voltak. A rengeteg alatt pedig átlagban >1 embert értek klánonként (volt ahol 4 és volt ahol 1 sem) és azért érzem rengetegnek, mert a múltkori banoláskor is megnéztem sok klánt, de csak elvétve voltak ilyen lejárt banos fiókok. Vajon csak a magyar klánokban van ennyi vagy ez nemzetközi jelenség, ami az egyre rosszabb játékélmény következménye?

    ui.: a 181 permaban meg annyira kis szám, hogy esélytelen véletlenül rátalálni egyre.

    ui.2: viszont tartom magam ahhoz a véleményemhez, amit a kampánnyal kapcsolatosan is írtam, hogy érezhetően kevesebb lett a csaló

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák