Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz 4580693 #128024 üzenetére

    8k + spot ( csak azért sikerült mert a tökéletes spottolos mapon tökéletes spawnt kaptam. Máskor is menne ha nem a túloldalra rakna az esetek többségében ;] Ha esetleg megnéznéd a replayt látni fogod hogy miért is volt ennyire fontos az a spawn. Ha rosszabb spawnt kapok mi történt volna ? 1. Batchat felér előttem E1-be és mielött köpni nyelni tudtam volna már killött volna az amúgy mögötte tollászkodó több mint fél csapat , legjobb esetben kispottolom ha ! rám lő. 2. Az enemy 13-90-en megnézed amikor én már felértem akkor ért volna újra a szélére = ha rosszabb spawnt kapok ő is lazán kispottolt volna.

    Ez pedig a 3rd gunmark , összességében nem nagy durranás de ajánlom figyelmedbe hogyan blokkoltam a 4-5 target közötti visiont egy fa lombjával ;] Azt se tudták eszik-e vagy isszák a témát ;]

    Ez volt az utolsó meccsem a 13-90-el igazi Yolo spott és ezt a meccset csak azért nyertük meg mert szarr* spottoltam a fullos bal oldalt ;] Csóri Persing szakadtam az épület mögött :DD Tankásszal búcsúztam az utált járgánytól :U

    Amikor a Tankász és az átlag tartása nem boldogít csak a Gunmarkolas marad mint hobby. Szerintem te is nyugodtan próbálkozz vele , veszteni nem vesztes semmit és nagyon keményen megtanít mindenre !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák