Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz rlazol #127657 üzenetére

    Teljes mértékig tisztában vagyok vele hogy mire megy ki a játék. Így vagy úgy pénz beáldozás / idő beáldozás a wargaming részére +1 :DD Ettől függetlenül azt a pár ezer csatát amíg kihúzom a hőn áhított tankjaimat lehetne sokkal komfortosabban/barátibban is. Másrészt szó sincs hogy nem érteném miről is szól ez az egész ,pontosan tudom de ettől függetlenül nem igazán tetszik ahogy ezelőtt 2évvel sem tetszett és most először írtam ezzel kapcsolatba a fórumra de még ezt sem tettem volna meg csak láttam többen panaszkodnak gondoltam akkor 1x én is leírhatom bár talán kissé kevésbé sírós formában. :N Csupán csak annyi hogy együtt érzek a panaszkódokkal. Nagyon durván megizzasztottak a stockos meccsek Centurionnal még E50 el is(bár ezzel kevésbé) , csak azért sem húztam ki free expből. Kíváncsi voltam hogy bírom-e és hogy így mit tudok alakítani kis szop* roller challenge ha az rng + a saját csapatom nem volna elég ;] Annak ellenére hogy 540k free exp-t váltottam át smucig voltam és sajnáltam ilyen szutymókra elkölteni bár így visszagondolva csak magamat szívattam és megérte volna. :DD

    Azért te is örülnél egy barátibb mmnek legalább stockosan , ahogy írtam ? :B

Új hozzászólás Aktív témák