Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #121037 üzenetére

    (#121035) @BÁ Nutrition:
    6. érzéket te írtad:
    "Azért se képezném őket kv85be mert van rajta 6ik éerzék, s az is hoz vmit a konyhára összességében."
    "Azért ez az opciót kérdem mert a 6ik érzék szerintem többet dob mintha 85 vagy 100% a banda"

    Ebből én arra következtetek hogy azért ültetnéd át mert így működik a 6. érzék átképzésnél meg nem. Erre írtam hogy a 6. érzék ha már elérte a 100%-ot akkor működik átültetéssel és átképzéssel is.

    ezt is írtad:
    "A megjegyzést úgy értem ha csak simán átülnek most kv85be akkor visszaesik az alapskill, de mire végigmegyek a tankon kb 90% tuti lesz."
    Ez meg amit leírtál azt jelenti hogy szerinted ha csak átülteted visszaesik az alap skill, de ha ott fejleszted akkor az fejlődik és újra megy 100% felé. Ez nem igaz, mert ha átülteted nem visszafejlődik az alap skill hanem büntetést kapsz amikor abban a tankban használod és az -25% marad abban a tankban hiába fejlődik a legénység. A legénység fejlődése az alap skill utáni legutolsó skillre megy, vagyis például a javítás fejlődik, az alap skill nem, mivel az átképzés nélkül marad 100% csak 25%-kal büntetve abban a tankban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák