Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz kobipeti #120399 üzenetére

    1. ISU-152-őt a SU-152-ről hozott ágyúkkal lehet normálisan használni ( trollgun, és a VIII-as 122mm d-25s), vagy a IX-es ágyút érdemes freeből rátenni? A tizes ágyú nehezebb ügy, ahoz kell a lánctalp is, a kettő együtt meg vagy 80kXP.

    Miért, a SU-152-nek van jó ágyú kínálata? Mennyire használhatóak a SU-152-őn?

    Egy tierrel feljebb vastagabban páncélozott ellenfelek jönnek szembe, így nyugodtan felezheted a tíz lövésenkénti átütések számát és/vagy HEvel kiosztott sebzést.

    Nem tudom, a nagy TD nerf ezeket mennyire érintette, mivel én még az előtt toltam végig azt a vonalat, de szerintem akkor messze a SU-152 volt a legkiszámíthatatlanabb, leghasználhatlanabb TD azon az ágon, pont az ágyúi miatt.

    Képzeld el ugyanazt az ISUval.

    BL-9S biztos sokat dob a játékélményen, hiszen azzal már van egy átlagos átütése a kilences heavyk ellen, így már nem kapsz körönként tízszer agyvérzést, de nekem az ISU onnantól kezdve tetszett, hogy meglett rá a BL-10.
    Utána már a tizes tankok is tisztelik. :DDD

    Obj704 utána még jobb, mert annak valamennyi mozgékonysága, meg páncélja is van, ráadásul pontosabban lő.
    Azt mondjuk szokni kell, hogy nem tud olyan szélesen lőni.

    Sor végén lévő hóeke viszont egy katasztrófa lett a nerf óta, már csak a levegőt tudja hasítani, előtte álló tankokon már nem tud úgy átgázolni, mint régen.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák