Új hozzászólás Aktív témák

  • PR0JECTNR56

    addikt

    válasz Diarmand #103093 üzenetére

    Ez így van, a végén én is le voltam törve, hogy nem lőttem el rá az az utolsót hamarabb, iszonyat amatőr húzás volt annyit várni.
    A Jagdtiger-t eredetileg trackelni akartam és flankelni, de amikor közel kerültem hozzá a végjátékban csak a lövész lőtt pont oda, ott nem volt szándékos célzás.
    A hp-t próbáltam jól beosztani, bár így is volt néhány találat, ahol túl óvatlan voltam, mert úgy voltam vele, hogy a csapat még bírja, maximum ahol nagyon elakadnak ott megyek és beflankelem az ellenfelet, hát nem éppen így történt...
    Panther-t láttam a mapon és pont jól is jött ki, szóval ő megkapta a magáét nyomban, mivel nincs xvm, így nem tudtam milyen játékos és jobbnak láttam ott lerendezni, még mielőtt valamelyik másik tank kiiktatása közben feltűnik és fenékbe lő, mert megfeledkeztem róla korábban vagy alábecsültem.
    Nos, összességében tényleg van mit javítani, de majd legközelebb remélhetőleg egy nyertes kört is tudok mutatni kidolgozottabb teljesítménnyel.
    Érzem, hogy jó a T54E1, de még van mit gyakorolni, meg 0. skilles legénységem kicsit cinkes dolog tier 9-ben. :D

Új hozzászólás Aktív témák