Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz szallasi007 #102132 üzenetére

    Az a bajom, hogy nincs egy epkezlab francia, brit, kinai, japan tankom.

    Most foleg ARL44-gyel szerencsetlenkedek, szeretnek mar vegre megszabadulni a franciaktol.
    Elvileg meg tudnam venni at AMX M4-et, de nem tudom mennyire jo otlet stock tankkal grindelni.
    Foch 155 egyaltalan nem jott be, azzal eselytelen fragot loni, de legalabb sokba kerul a probalkozas. :DDD

    Aztan jonnek a britek, egyedul a Challenger van a garazsomban toluk, de az eleg eletkeptelen T7 TD.
    Akkora mint egy nagyobb med, sebessege is a lassabb medekkel vetekszik, torony forgasa baromi lassu, mondvan o TD, nem tank, pancelzatat, fegyverzetet viszont a light tankok is korberohogik...
    Kb. 25k XP kell a nyolcas TDjukhoz.
    Elvileg ki van fejlesztve a heavy meg a masik TD aguk is T7-ig, de utalom a lassu, lomha, semerre loni nem tudo tankokat/TDket.

    Kinaiaknal Type58 es WZ-131-ben bizok, bar meg nem nagyon mentem veluk.
    Esetleg vehetnek IS-2-ot, vagy stock 110-et, de nem tudom, hova tunt a regi heavy legenysegem. Valoszinuleg atkepeztem anno light tankba. :DD

    Japanoknal Chi-Toval kuzdok, vehetnek helyette stock Chi-Rit is, de annak nem latom ertelmet, mivel ugyanaz az agyuja, mint a Chi-Tonak, de nagyobb celpontokat kap az arcaba, tobb sebzest kene fragonkent kiosztani vele...
    Nem tudom, erdemes-e a mostani ~80k freeXPmet bealdozni a heavy ag nullarol felhuzasara.

    Amcsi/nemet/szovjet marad a vegere, mivel azokbol el vagyok latva minden foldi joval (M6/T29/E5/T71, IS-6/T-34-85/Obj268, E75/Ferdi), azokkal barmikor tudnek haladni.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák